BIEDRĪBA “RETRO JAWA KLUBS Russian Latvian
Tēmas pārskats: JAWA pasākums 15. maijā.
Lietotājvārds:  Parole:    Reģistrēties |  Aizmirsi paroli

Kurš šeit atrodas? 1 Viesis
 draugiem.lv Printēt tēmu
JAWA pasākums 15. maijā.
turists
Izskatās, ka Georgs uz laiciņu pazudīs garāžā.. Smile
left  up  down
georgs64
turists написал:
Izskatās, ka Georgs uz laiciņu pazudīs garāžā.. Smile

Kāpēc uz laiciņu, stundas laikā visi lorini nost un situ pa kurbuli tālāk.
Atdošu laiviniekeim lai salīmē koferu, trubas citiem spečukiem un uz krāsošanu.
Domāju ka nedēļas laika viss būs savā vietā.

Izmainījis(usi) georgs64, 16/05/2011 10:49
left  up  down
dzincha
ar lielu intresi izlasīju pasākuma norises atskaiti,malači tā turpināt!!!
left  up  down
Viesis
Nedaudz arī manas domas, no rīta savācāmies normāli ne par agru, ne par vēlu Smile uzsitām klaču - viss štokos, man patīk un apmierina tāda bezsteidzīga, bezrūpīga noskaņa, nekāda stresa, kā saka viss rit savā gaitā.
Rīta fotogrāfam tiešām jādod žetons, super bildes!
Sākam braukt, laiks labs, noskaņojums vēl labāks, Jūrmalā stāvot pie luksofora, no viena vīriņa lielā mašīnāSmile, saņemu piedāvājumu pārdot manu kumeļu, es pasmaidu un saku, paldies nē!
Tad jau ir klāt Jūrmalas kāpas un puskailas volejbolistes OK, noskaņojums uzreiz vēl labāks, tad Raimonds mūs pamet un dodas zāģēt ābeli, lai ko tas arī nozīmētu Grin
Mēs tā pa paradnomuSmile, sadalījušies pāros, izšaujam cauri Jūrmalai, meitenes smaida un māja ar brunčiem, veči mahājas ar uz augšu paceltiem īkšķiem un sauc "eto že Jawa, u mena tože takaj bila" vienkārši super, tad vēl pilnai laimei nedaudz benzīna un degušas eļļas smarža, kas visu laiku virmo gaisā un laiks paskrien nemanot, izbraukti jau vairāki piekrastes ciemi un ātrumā pat pašaujam garām mūsu pagriezienam uz Tukumu, jūs taču saprotat kā tas ir, kad sirds un motors starp kājāmSmile dzied vienā ritmā, tādos brīžos var arī neatcerēties kā tevi sauc!
Pēc neilga brīža Guntis mauc malā un skrien pie koks, saka nevarot vairs paelpot ķiverē jau šķidrums krājas Grin, nu tad visi rindiņā aplaistījām vietējos kokus, pēc tam samainījāmies ar braucamajiem, man tika Georga kosmosa kuģis, Guntim atkal Kārļa un otrādi.
Man nav sīkākas informācijas par Gunta un Kārļa izjūtām braucot ar svešu aparātu, bet par sevi varu pateikt, ka Georgam tiešām ir kosmosa kuģis, sēžu braucu, sajūtas gandrīz kā automašīnā Smile, kukaiņi vairs mutē nelido, vējš praktiski nepūš, sēdēšana tāda mīksta kā dīvānā Smile
Pie dzelzceļa pārbrauktuves, pēc Tukuma, atkal sēžamies katrs savā zirgā un pēc neilgām pārdomām, kā dabūt Jawu otrpus sliedēm, vai celt pāri, starp cisternām, vai sagāzt un nest pa apakšu Smile, paliekam pie pārbaudītām vērtībām - pirmais grunts ceļš šajā braucienā, Kārlis kārtīgi iedod ručkā un pat apdzen vieglo autiņu (tas gan bija mācībnieks, bet nekas), sākumā nevaru saprast, kas šim uznācis, velku līdz, Georgs ar Gunti jau paspējuši atpalikt, tad sapratu, Kārlī atdzīvojās fotoreportiera gars, gribēja mūs sabildēt uz grunts.
Tagad tuvojas gandrīz kulminācija, iebraucam Kandavā, pašiem baigais prieks, atkal meitenes māj ar brunčiem, Kandavā viņām tie brunči daudz īsāki nekā Jūrmalā un, lūk, uz vienu tādu vāveres sildītāju aizskatījās mūsu vecais kārumnieks GeorgsSmile un hlibic Kārlim virsū, jo redz' Kārlis ar nav nekāds vakarējais, viņš arī to drostaliņu bija noskatījis un ilgi nedomādams sāk bremzēt, lai paņemtu telefonu un varbūt vēl kaut ko Smile, a te Georgs visu aptver un skaļi nokliedzoties (es pat dzirdēju Smile ) "Ņehu..ā" taranē Kārli, zini kā vecais princips, nav man - nav nevienam Smile Protams, pēc tam jau parādījās arī oficiālā versija par to, ka Guntis izdomāja apstāties stāvlaukumā, Kārlis bremzēja, Georgs aizdomājās, nenoreaģēja un vairs nebija kur sprukt, bremzēm kaucot, Kārlis tika pie vizītes pie vecās brūtes šuvējas, jo jāšuj soma, bet Georgs samazināja aerodinamisko piespiedēj spēku, gandrīz nolaužot vienu antispārnu Smile un sarunāja tikšanos ar Valmieras krāču iekarotājiem airētājiem, viņi bieži uzsit savas laivas un tāpēc ir nodrošinājušies ar stikla šķiedras audumu/skaidām un epoksīda līmi.
Kā jau Guntis rakstīja, prieks, ka visi to uztvēra salīdzinošu pozitīvi, Georgs bija vislaimīgākais, tik laimīgs, ka gandrīz metās zem mašīnasSmile, nu tā vismaz izskatījās no malas, kaut gan patiesībā viņš gāja uz ceļa lasīt atlūzas. Tad pēkšņi nez no kurienes uzrodas mestnaja bratva ar mašīnu aizšķērso ceļu, es jau meklēju, kas par rokai, lai būtu ar ko aizstāvēties, bet viltus trauksme, tas ar to mašīnu izrādās Aldis, kurš garām braucot pamanījis mūs un izdomājis piestāt, tā mēs nedaudz aprunājamies, gandrīz iepazīstamies ar Alda sievuSmile, noskaidrojam, ka vietējās meitenes pilsētā jau runājot, ka atbraukuši seksīgi džeki ar Jawām Smile. Daudz nedomādami, aplaizījuši brūces dodamies medīt tās runīgās meitenes, izrādās Kandava tik ātri beidzās, ka nepaspējām attapties, kā bijām jau aiz pilsētas robežām, nolēmām medības atlikt uz atpakaļ ceļuSmile.
Tālāk braucam uz Abavas rumbu tikties ar Gintu un apskatīt vietējos apskates objektus, sarunājām atlaidi ar iekšā laidēju, solīju izvizināt kundzīti, bet beigās nemaz nevajadzēja tā pat 30% nolaida. Vieta skaista, mūsu moči arī uz tās fona labi izskatījās, bildēs var redzēt. No rumbas mūsu ceļš veda uz Māras kambariem, tur sanāca kādi pāris kilometri pa riktīgu meža ceļu, tur es sajutos kā 70. gadu tūrists , kas iekaroja Karpatus un vēl sazin ko, lai arī gala mērķī tikai aplūkojām karti uz kuras bija rakstīts, „pamatīgi aizaudzis”, „nav vērts” un „tiešām nav vērts” un pašu objektu neapskatījām, šis mazais izbrauciens pa mežu, kur vietām bija arī irdenas smiltiņas, man patika.
Ceļā uz Kuldīgu mēs satapāmies ar lietu, to lietu, kas līst no gaisa, pēc īsas apspriedes vai 20km no galamērķa griezties apkārt un braukt mājās, jo lietus nāca no Kuldīgas puses, tika pieņemts lēmums turpināt ceļu do pobednova konca , pēc tam gan vairākkārt apspriedām, ka tā tomēr varbūt nebija pati labākā doma, bet nu kas izdarīts tas izdarīts, Ventas rumba un Kuldīga bija skaista, lai arī izrakņāta(ceļa remonti). Paēdām glaunākajā Kuldīgas baikeru krogā, jo negribējām apēst Ginta kauto cūku, viņam tomēr drīzumā ģimenes pieaugums gaidāms, būs vēl viena mute ko barot un cūka noderēs Grin. Krogā nolēmām paņem uz visiem vienu 0,5(skatīt Ginta bildes), beigās izdzeru to viens pats un par to man Kārlis piešķīra ordeni lietus kostīma veidā, biju jau slapjš, bet nu vismaz nekļūšu vēl slapjāks.
Atpakaļ ceļš sākās ar fotosesiju pie rumbas, tad atvadījāmies no Ginta, viņš aizbrauca taisīt asins desas un sālīt nokauto cūku, bet mēs pa taisnāko ceļu dūrām uz Rīgu. Kandavā piestājām tankā, jo cerējām beidzot satikt tās meitenes, nevis tāpēc, ka vajadzēja bendžu, bijām nosaluši un gribējām iedzert kaut ko siltu. Izrādās meitenes tur tādas bailīgas, vai arī visām dārgas frizūrasSmile, kā sāk līt tā pazūd, toties tankā satikām vietējos džekus, kas atgriezās no rallija, viens piedāvāja arī ejošu Emmku ar visu blaķeni, bet bez papīriem, prasīja ko esam gatavi par tādu dot, teicu, ka varam sadotu pa muti, ja vajag Grin, nē nu labi, ja nopietni tad 50Ls piesolījām, džeks uzreiz saskuma, laikam cerēja, ka ir zelta aunādas īpašnieks.
Posms no Kandavas līdz Slokai, lielākoties lietus uz beigām gan beidzās un varēja mazliet kājstarpi apžāvēt, apstājāmies tankā, iedzērām ko nu kurais, es atdevu Kārlim lietus kostīmu (kas bija liela kļūda) un devāmies uz atvadīšanās vietu, Statoilu pie lidostas estakādes. Pa ceļam dabūjām tādu lietu, ka iepriekšējais šķita vien silta duša (redzi Guntis jau teica, lai nevelkot nost to lietus kostīmu, vēl lietu piesaukšot, a es ko, protams, neklausīju). Staķikā atvadījāmies, ar Kārli vēl paspējām pārmīt pāris vārdus par Mitsubishi markas automašīnu tipiskākajām problēmām ar elektroniku un šķīrāmies katrs uz savu debess pusi, es mājās biju pēc minūtēm 5, pārējiem vēl bija mazliet ko pabraukties.
Apkopojot, pasākums izdevies uz goda, lai arī to cūku tā arī nepagaršojām un meitenes neatradām, toties ieguvām daudz jaunu iespaidu un atziņu, īstenībā labi, ka bijām tikai 4-5, jo savādāk šis raksts būtu „n” reizes garāks, lai aprakstītu visus piedzīvojumus SmileSmileSmile

Izmainījis(usi) Viesis, 16/05/2011 16:56
left  up  down
Gintsb
Urrā HiHiHi Applausi
left  up  down
Viesis
labs apraksts Grin 10 punkti un žetons Grin
left  up  down
turists
Apraksts labs, OK Būtu vairāk braucēju, sanāktu garāks vilcieniņš Kandavā.. Grin Grin
left  up  down
Atis
Sveiciens! Svētdienas vakarā draugs bija atgriezies Rīgā no Talsu rallija un steidzās stāstīt, ka ceļā sastapis moču kolonnu....auksts, lietus līstot, bet šie ar vecajām Jawām velkot uz 95 km/h smaidīdami...... lūk tie esot īstie moči un motobraucējiSmileApplausi
left  up  down
oilmaster
Andim +++ GrinGrinGrin
left  up  down
georgs64
Labais stāsts, ar prieku un smaidu to izlasīju, itkā tur neesu bījis.
Izrādās Andis ne tiekai kluba "ščitavods" bet arī rakstnieks ne pajokam.
Bravo.OKOKOK
left  up  down
georgs64
Kā jau es rakstiju, stundas laikā visi lorini bija nost un bardačoka vāks virsu.
Tīrīju un pucēju gan kādas divas stundas.

www.bildites.lv/images/a12me3v9pedyvxwic5as.jpg www.bildites.lv/images/41k2dv9ho10lgml2m070.jpg www.bildites.lv/images/8o6ltngw2557g3g06ghd.jpg

Esmu gatavs vel kādu līkumu izšaut, bet ne pa lietu, kautkā īpaši nagribās.

Izmainījis(usi) georgs64, 16/05/2011 20:01
left  up  down
Viesis
Georgs rakstīja:
Šo te vajag neaizmirst, garām braucot iebrauksīm uz festiņu, orķestri tik sagatavo.[/quote]

Dažādu Jawu modeļu, dažādos apgriezienos ,tonis jau ir kā orķestris.

Izmainījis(usi) Viesis, 16/05/2011 21:36
left  up  down
aivarsz
andiss! Tev labs smeķis. Vajag tik rakstīt. Garšīgi nosmējos.
left  up  down
georgs64
Mitavnieks rakstīja:
Koferiem ak skāde... ;(

http://cgi.ebay.c...ccessories

Bet cik ta tur tā darba uzsūtīt vēlreiz?

Tieši tā, otro komplektu pirkšu vēlāk priekš otra moča, bet šīm mocim likšu šos pašus pēc renovācijas.
Būs labāk nekā bija, padzilināšu uz 11 centimetriem, būs vietas vairāk un vismaz krāsa sakritīs.

Izmainījis(usi) georgs64, 16/05/2011 21:47
left  up  down
Viesis
Paldies visiem par labiem vārdiem un novērtējumu, prieks rakstīt, ja ir kāds, kas lasa un vēl jo vairāk izlasa arī līdz galam Smile


turists rakstīja:
Apraksts labs, OK Būtu vairāk braucēju, sanāktu garāks vilcieniņš Kandavā.. Grin Grin

Droši vien tā arī būt, pašam paveicās izvairīties no Georga bučas, labi ka pretī neviens nebrauca, jo sanāca iebraukt pretējā joslā.

Atis rakstīja:
Sveiciens! Svētdienas vakarā draugs bija atgriezies Rīgā no Talsu rallija un steidzās stāstīt, ka ceļā sastapis moču kolonnu....auksts, lietus līstot, bet šie ar vecajām Jawām velkot uz 95 km/h smaidīdami...... lūk tie esot īstie moči un motobraucējiSmileApplausi

Zini vienā brīdi es arī sāku skaļi bļaustīties un dziedāt Smile, a tas smaids tie noteikti bija mūsu klabošie zobi un uz 95km/h tāpēc, ka ātrāk gribējās siltumā, bet ja nopietni, tad sadrūmuši man šķiet mēs tiešām nebijām, viesiem garām braucējiem, kas izteiktāk pievērsa uzmanību vai žestikulēja, mājām pretī un smaidījām.

georgs64 rakstīja:
Labais stāsts, ar prieku un smaidu to izlasīju, it kā tur nebūtu bijis.
Izrādās Andis ne tikai kluba "ščitavods" bet arī rakstnieks ne pa jokam.
Bravo.OKOKOK

Tu, Georg noteikti pusi no manis rakstītā arī nemaz neredzēji, tāpēc nav brīnums, ka tev sajūta, ka tu tur it kā nebūtu bijis, jo visu laiku pievērsi uzmanību tām vāverēm Grin

Izmainījis(usi) Viesis, 16/05/2011 23:06
left  up  down
Pāriet uz forumu:
 
Līdzīgas tēmas
Lietotājvārds:  Parole:    Reģistrēties |  Aizmirsi paroli

Tēmas Forums Atbildes Pēdējie ziņojumi
Video par JAWA - Видeо про JAWA Foto un video / Фото и видео 234 30/12/2021 23:15
26.9.21. Доступные JAWA детали Pārējais / Остальное 2 21/11/2021 21:25
Продам Jawa 350/638 + Velorex 562 JAWA 638 2 06/11/2021 20:00
jawa 638 + 634 Jautājumi / Вопросы 241 30/09/2021 15:07
4.4.21. Авторское JAWA достижение на выставке в Москве. Jūsu raksti / Ваши статьи 1 04/04/2021 12:04

Pastāstīt citiem
Lietotājvārds:  Parole:    Reģistrēties |  Aizmirsi paroli

URL:
BB-Code:
HTML:
Pievienot:
Share |

Izstrādāts uz Pimped-Fusion.
RETRO JAWA © 2022
Kontakti
Pielāgošana ngt.lv